Doporučení

Kompletní vybavení bytu krásným nábytkem, kvalita provedení i přístup a vstřícnost opravdu na velmi vysoké úrovni. Oceňujeme kvalitní materiál i celkový dojem. V bytě se nám moc líbí.
doporučení
Štisová P.
Výroba nábytku od firmy Hako je velice kvalitní a precizní práce. Byli jsme velmi spokojeni, jak s kvalitou materiálu, profesionálním jednáním a montáží. Pánové jsou velice šikovní, ještě jednou moc děkujeme a doporučujeme.

Květen 2023. Opět úžasná práce, kvalita i montáž. Myslím že budeme pokračovat 🙂👍 Určitě doporučuji.
Truhlářství HAKO vřele doporučuji, oceňuji spolehlivost, precizní práci a vstřícnou komunikaci během realizace. S vyrobeným nábytkem a kuchyní jsem moc spokojená, vše bylo hotové v domluveném termínu. Děkuji!
U firmy Hako nábytek jsme si před časem objednávali kuchyň a moc se nám líbila. Tak jsme si řekli, že bychom objednali také vestavěné skříně do ložnice a na chodbu.

Komunikace byla naprosto výborná, dokonce nám navrhli menší pracovní plochu, i když jsme si mysleli, že se nám tam nic extra nevleze.
Nejvíce se nám líbí netradiční prvek v podobě úložného prostoru na dřevo.
Součástí objednávky byla také montáž, která proběhla na jedničku. Dokonce nám firma Hako udělala krásnou desku z masivu na pracovní stůl.
doporučení
Hala K.
Krásná poctivá práce velká spokojenost. Od firmy máme kuchyň a schody a vše super. Dobrá komunikace, domluva 👌 Doporučujeme.
doporučení
Čápová K.
S firmou HAKO jsem realizovala svoji kuchyň a jsem nadmíru spokojená, od prvotní schůzky až po samotnou realizaci naprosto profesionální přístup.
Moc si vážím toho, že jako jedni z mála mě neodrazovali od mých nápadů a neříkali že něco nejde, naopak vymýšleli se mnou jak to udělat co nejlépe. Ať už skryté dveře do špajzu nebo schované zásuvky.
doporučení
Škvařilová K.
Přejít nahoru