O nás

majitel

Petr Kolmačka

Již jako malý jsem trávil čas u táty v dílně, dřevo a nástroje na jeho zpracování jsem tak znal dříve, než jsem se rozhodl tento obor i studovat. Vyučil jsem se v oboru Umělecký truhlář, dále jsem pokračoval v oboru Uměleckořemeslné zpracování dřeva. Naučil jsem se tak pracovat i s jinými materiály, jako jsou sklo, kov a kámen a tyto propojovat s nábytkem.

Po studiích jsem se začal naplno věnovat působení ve firmě a tradiční postupy a řemeslnou kvalitu postupně propojil s moderními technologiemi. Podařilo se mi modernizovat velkou část strojního zázemí a investovat do nových technologií, díky nimž dnes nepotřebujeme tolik párů lidských rukou. Dřevo a obecně nábytek je pro mě stále velkou vášní a díky CNC strojům se nám společně daří věnovat nábytku do většího detailu, což byl vždy můj cíl.

Chci, aby naši zákazníci nemuseli dělat kompromisy s typizovanými produkty, ale mohli si skutečně vybrat, co odpovídá jejich jedinečnému vkusu a potřebám.

muž lakuje dřevo

1995

založení společnosti

695

realizací

670+

spokojených zákazníků

120

školení

náš tým

Seznamte se s naším týmem

S úctou podporujeme naše zákazníky v jejich nápadech i při realizaci jejich snů. Tvoříme pro ně jedinečný nábytek, který umožní, aby se cítili skvěle.

muž

Petr Kolmačka

Vám připraví návrh a cenovou nabídku

muž

Ladislav Štefl

Vám Vaši zakázku připraví do výroby

muž

Karel Kolmačka

Se Vám postará o výrobu dřevěných prvků

muž

Jakub Kývala

Má na starost nábytek ve výrobě

muž

Jan Celý

Má na starost montáž nábytku

žena

Alena Vojtková

Má na starost náš web a marketing

Spolupracujeme s těmi nejlepšími v oboru

Přejít nahoru